ד"ר בלקין, מומחה ברפואת עיניים, במרכז הרפואי מאיר, ובהמשך עבר שתי תת-התמחויות מתקדמות בטורונטו, קנדה.

את תת ההתמחות הראשונה עשה ד"ר בלקין אצל הפרופסורים Graham Trope ו-Yvonne Buys: שניהם קלינאים, כירורגים וחוקרים בעלי שם עולמי של מחלת הגלאוקומה ועל אחד מהם מומחה ברפואת עיניים מהמובילים בעולם. בהתמחות זו התמקצע ד"ר בלקין בהבנה ובחקר המחלה, בטיפול ובמעקב ארוך טווח על המטופלים, בטיפולי לייזר, ובניתוחי גלאוקומה קלאסיים שחשיבותם רבה גם היום.

את תת ההתמחות השנייה עשה ד"ר בלקין אצל פרופסור Ike Ahmed, מומחה ברפואת עיניים וממנתחי העיניים המשפיעים בעולם, מוביל המהפכה העולמית בניתוחי גלאוקומה זעיר פולשניים. בהתמחות יוקרתית זו נחשף ד"ר בלקין לחולים מורכבים במיוחד שנשלחו לד"ר אחמד מכל העולם, והתמקצע במגוון רחב של טכנולוגיות כירורגיות, בעיקר טכנולוגיות זעיר פולשניות מתקדמות. בנוסף התמקצע ד"ר בלקין בניתוחי קטרקט מורכבים ובניתוחים מתקדמים של המקטע הקדמי, כולל תפירת עדשות וניתוחי קשתית.

גם לאחר שחזר ארצה לתפקידו הנוכחי במרכז הרפואי מאיר, שם הוא משמש מנהל שירות הגלוקומה, מעמיק ד"ר בלקין את הכשרתו: תחת שרביטו של פרופסור אהוד אסיה הוא ממשיך להתמקצע בניתוחי עדשה מורכבים ביותר, כמו גם בניתוחי קטרקט בילדים ובתינוקות.

אם אתם מחפשים מומחה ברפואת עיניים – אתם מוזמנים ליצור קשר עם ד"ר בלקין ונשמח לסייע לכם.

מומחה ברפואת עיניים